Grand Prix voor Dixit en Sen@
Voor het zesde jaar op rij vallen klanten van Jansen & Janssen in de prijzen met bladen die we hen helpen maken. De winnaars zijn BNP Paribas Fortis met Dixit, en de Belgische Senaat met Sen@.
Op 24 juni maakte de Franstalige vakvereniging voor interne communicatie ABCI haar jaarlijkse bekroningen bekend. BNP Paribas Fortis sleepte met haar personeelskrant Dixit de Grand Prix voor de Beste Personeelskrant in de wacht. De Belgische Senaat won met het personeelsmagazine Sen@ de Grand Prix voor de Beste Foto. Beide bladen werden de afgelopen jaren gerestyled door Jansen & Janssen.
BNP Paribas Fortis. Met een score van 89/100 rijft BNP Paribas Fortis voor Dixit bijna een allergrootste onderscheiding binnen. Het personeelsblad maakt zijn baseline 'De krant die u het woord geeft' volledig waar, vindt de jury. 'Bijna elk artikel laat medewerkers van de bank aan het woord: de hoofdredactionele lijn wordt dus mooi tot in de concrete inhoud doorgetrokken.'
De 'aantrekkelijke en luchtige vormgeving' kan wedijveren met die van een publiekskrant, aldus de jury. Die uitstraling wordt nog versterkt door de 'zeer geslaagde' beeldredactie. De complementariteit met het intranet wordt goed uitgewerkt en ook gevoelige personeelsthema's worden niet geschuwd in het blad. Benieuwd? Doorblader een volledig nummer van Dixit.
Senaat. Het personeelsblad Sen@ van de Belgische Senaat wordt na amper twee nummers al bekroond met de Grand Prix voor de Beste Foto. Het bekroonde beeld is het werk van de vaste Senaatsfotograaf Guy Goossens. De foto verscheen in een emorubriek op de backcover, waarin we telkens een markante beeldenreeks brengen: bekijk de winnende foto.
We feliciteren onze klanten van harte met deze prachtige bekroningen!





